Niezbędne rzeczy do torebki

Schowaj poniższe kluczowe przedmioty do swojej torebki i jesteś gotowa na wszystko! Telefon komórkowy? jest. Kluczyki? Są. Portfel? jest! Trzymaj pod ręką te codzienne przedmioty, a będziesz przygotowana na wszystko, co przyjdzie ci do głowy.

Numery alarmowe

Dla wielu z nas, nasza komórka jest bazą wszystkich numerów. Ale co gdybyś go zapomniała, znasz czyjś numer na pamięć? Zrób krótką listę kluczowych numerów telefonów – szkoły waszego dziecka, pediatry, telefonu komórkowego małżonka oraz bliskich członków rodziny i przyjaciół – przydadzą się w sytuacjach awaryjnych – uszkodzony lub zagubiony telefon nie będzie dla Ciebie problemem aby się skontaktować z najbliższymi.

Spinki i wsuwki

Gdy zacznie padać, możecie utknąć z wielkim napuszonym mopem na głowie. W tej sytuacji mogą Ci tylko pomóc spinki i wsuwki do włosów. Trzymaj kilka kilka sztuk w torebce, abyś mogła zacząć działać, gdy pojawi się taka sytuacja.

Podstawowe kosmetyki

Nie ma potrzeby noszenia w pełni wyposażonego pudełka na makijaż. Wystarczy schować kilka kluczowych elementów do torby, abyś mogła odświeżyć swoją twarz przez cały dzień. Na liście rzeczy, które należy umieścić w torebce: balsam do ust, korektor (do zakrycia nagłej pryszczycy lub ciemnych smug pod oczami) oraz bibułkę lub płatki kosmetyczne, aby w mgnieniu oka wchłonąć nadmiar olejku. Masz suchą skórę? Zastanów się również nad butelką z nawilżaczem w rozmiarze podróżnego.

Środki przeciwbólowe

Bóle głowy mogą uderzyć, gdy najmniej się ich spodziewasz, więc bądź gotowa z pudełkiem środka przeciwbólowego o rozmiarze podróżnego do wyboru. Kup mini pudełko leków lub zainwestuj w ładne pudełko na tabletki (i nie zapomnij napełniać go co jakiś czas).

Okulary przeciwsłoneczne

Nadmierna ekspozycja na promienie UV może zaszkodzić bardziej niż skórze – może też uszkodzić oczy. Aby zmniejszyć ryzyko zaćmy, zwyrodnienia plamki żółtej i raka skóry na powiekach, para okularów słonecznych powinna znajdować się na szczycie listy rzeczy do zabrania (i nie zapomnij o lekkim futerale, aby nie porysować szkiełek).

Ładowarka do smartfona

Od wykonywania połączeń, poprzez sprawdzanie poczty elektronicznej, aż po wyszukiwanie butów online, Twój smartfon potrzebuje dużo energii w ciągu dnia. Nie doprowadź do rozładowania całej baterii w telefonie – zabieraj ze sobą ładowarkę..

Chusteczki

Niezbędne każdej kobiecie – możesz nimi zarówno wyczyścić buty jak i wytrzeć buzię po posiłku. Są one na tyle uniwersalne, że mogą nawet służyć do zmycia makijażu.

Pilniczek do paznokci

Poszarpany paznokieć to prawdziwa uciążliwość – może złapać się na sweter lub podrapać dziecko lub siebie, albo zerwać się w dolnym punkcie. Uszkodzony paznokieć należy naprawić, trzymając gładki pilniczek do paznokci w zasięgu ręki.