Ubrania i akcesoria niezbędne na wakacyjne

Sezon letni tuż, tuż – czy zaplanowałaś już swój wypoczynek? Mamy nadzieję, że tak – przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie listę ubrań i akcesoriów, które warto zabrać ze sobą na wakacyjne wojaże. Przeczytaj poniżej!

Strój kąpielowy


Kostium kąpielowy jest niezbędnym elementem letnich wakacji. Jeśli nie wybierasz się na wakacje na plaży, to w okolicy mogą znajdować się miejsca takie jak basen czy też jezioro, które warto odwiedzić.

Japonki

Japonki przydadzą się niemalże w każdej sytuacji – zarówno na plaży, basenie czy też do noszenia pod prysznicem. Rodzajów sandałów jest całe mnóstwo, dlatego też znajdź swój ulubiony fason.

Mini koc


Idealnie nada się na plażę, piknik lub każdą inną posiadówkę na dworze ze znajomymi. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że są małe, lekkie i pakowne – a co za tym idzie weźmiesz je w każde miejsce.

Ręczniki plażowe


Jeśli wybierasz się do zagranicznych kurortów – koniecznie zabierz ze sobą osobny ręcznik na plażę. Nie warto brudzić sobie ręczników kąpielowych – a plażowy możesz nawet wyprać w wysokiej temperaturze po powrocie do domu.

Worek lub torba na plażę


Niezbędny aby wygodnie przenieść wszystkie potrzebne rzeczy na plażę – może być wykonany z materiału, ale weź pod uwagę, że może łatwo się ubrudzić. Lepiej wybrać te, które są wykonane z syntetycznych tkanin, wystarczy, że przetrzesz je szmatką, aby znowu były czyste.

Kapelusz z szerokim rondem


Skóra głowy jest bardzo delikatna – dlatego warto ją maksymalnie chronić. Oparzenie tego miejsca jest bolesne, może powodować bóle głowy, a nawet udar słoneczny. Polecamy kupić modny kapelusz przeciwsłoneczny, w którym będziesz wyglądać naprawdę stylowo.

Mokre chusteczki i środek do dezynfekcji rąk


Must have przy wycieczkach – może się zdarzyć, że nigdzie w pobliżu nie będzie kranu i mydła, aby umyć ręce. W takim przypadku chusteczki okażą się wprost idealne – wyczyścisz nimi ręce oraz odświeżysz twarz.

Plastry


Rzecz, którą zawsze należy mieć przy sobie – okażą się wybawieniem w wielu sytuacjach – począwszy od lekkich zadrapań po pęcherze na stopach od niewygodnych butów. Zabierz ze sobą cały ich zestaw – różne rozmiary i kształty są mile widziane, zwłaszcza że nie zawsze będziesz miała dostęp do nożyczek, aby nadać im odpowiedni wygląd.

Książka


Jeśli planujesz spokojne wakacje przy basenie, będziesz miała mnóstwo czasu na czytanie. Nie musisz porywać się na wybitne dzieła – wystarczy lekka lektura z twojej ulubionej kategorii. Jeśli planujesz nieco aktywniejsze wakacje, to nic straconego – zawsze pozostają wieczory na czytanie.

Każda wakacyjna wycieczka wymaga odpowiedniego przygotowania – mamy nadzieję, że dzięki naszej liście przydatnych ubrań i akcesoriów spakujesz się wprost idealnie i spędzisz wymarzone wakacje tak jak to zaplanowałaś.

Nie ma nic bardziej nieprzyjemnego niż czuć się pod lub przebrana podczas uroczystości weselnej. Dlatego też ustalenie kodeksu sukni ślubnej może być świetnym sposobem na złagodzenie niepokoju gości o strój, dając im pomocne wskazówki, których należy przestrzegać przy ubieraniu się w dniu ślubu.